Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
######extremebeskidy.pl/ sugerowane odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
1 migracje ludności między wojedzówdztwami 2niezadowolenie ludzi w województw z nizszym PKB, co prowadzi do przestępczości i patologii
migracje miałam, ale to wzrost patologii ZASKOCZYŁEŚ mnie xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
1 migracje ludności między wojedzówdztwami 2niezadowolenie ludzi w województw z nizszym PKB, co prowadzi do przestępczości i patologii
hahaha to druge dobre ;d ale nie slyszalam o taich sytuacjach w polsce:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz jeszcze tylko odpowiedzi dajcie xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gość~ napisał:
hahaha to druge dobre ;d ale nie slyszalam o taich sytuacjach w polsce:D
JA TYM BARDZIEJ!!! plus za inwencje tylko że szkoda że nie ma za to punktu ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKB nierówne: WYDAJE MI SIĘ: - zubożenie ludności danego województwa - podział państwa na na województwa o najniższym i najwyższym stopniu gospodarczym (Tak ja odpowiedziałem) OKRĘGI PRZEMYSŁOWE pierwszy dałem z USA drugi wpisałem AMERYKĄ POŁUDNIOWĄ(niepewny jestem) RESTRUKTURYZACJA - ja napisałem PARYSKI- w następnym zadaniu była na to odpowiedź FRANCJA I WIELKA BRYTANIA w przemianach w II poł XX wieku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę mało osób się wypowiada o rozszerzonym. Mnie ta matura strasznie zaskoczyła po prostu była trudna strasznie. Całkiem inna niż te z poprzednich lat. Mam tylko nadzieję że większość polski skopie tak jak ja...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######img.interia.pl/wiadomosci/nimg/l/g/...iom_4157951.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
PKB nierówne: WYDAJE MI SIĘ: - zubożenie ludności danego województwa - podział państwa na na województwa o najniższym i najwyższym stopniu gospodarczym (Tak ja odpowiedziałem) OKRĘGI PRZEMYSŁOWE pierwszy dałem z USA drugi wpisałem AMERYKĄ POŁUDNIOWĄ(niepewny jestem) RESTRUKTURYZACJA - ja napisałem PARYSKI- w następnym zadaniu była na to odpowiedź FRANCJA I WIELKA BRYTANIA w przemianach w II poł XX wieku...
z tą restrukturyzacją to strzeliłam bo już mijał mi czas a musiałam oddać arkusz xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bakaalia napisał:
z tą restrukturyzacją to strzeliłam bo już mijał mi czas a musiałam oddać arkusz xD
ja dałam Uralski ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gość~ napisał:
ja dałam Uralski ;/
ja wybrałam B coś na R - W xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myślicie uznaja to jak ktos bral w kolko odpowiedz?;/ ja mam tak wszedzie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ling z interi nie działa DAjcie odpowiedzi... NO!! xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duzo ludzi sciąga bo dlugo strasznie się laduje:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE DŁUGO TE ODPOWIEDZI... JESZCZE NIE MA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka miala byc odp w zadaniu z tym zdjeciem skały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak myślicie uznaja to jak ktos bral w kolko odpowiedz?;/ ja mam tak wszedzie.....
CZytaj wcześnie już była o tym gaDKA ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######img.interia.pl/wiadomosci/nimg/l/g/...iom_4157951.pdf jak na razie sam arkusz ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak myślicie uznaja to jak ktos bral w kolko odpowiedz?;/ ja mam tak wszedzie.....
PODOBNO NIE UZNAJĄ. NASZA PANI BYŁA NA TO UCZULONA. TRZEBA PODKREŚLAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~LENKA~ napisał:
PODOBNO NIE UZNAJĄ. NASZA PANI BYŁA NA TO UCZULONA. TRZEBA PODKREŚLAC
u mnie w szkole tez kazali dobrze czytac pytania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...